Wil je een bericht plaatsen?
Stuur een mail naar nieuws@DESTO-utrecht.nl

Lid worden, wijzigen of stopzetten? Ga naar de lidmaatschapspagina's

Aanmelden Nieuwsbrief

DESTO Sponsorportaal

DESTO Nieuws

KNVB Programma

Sportpark ‘De Vryheit’

Componistenlaan 1
3451 SX
VLEUTEN

Kaart
Routeplanner

Jongens O8 – O11

Jongens Onder 11-1

Hoofdklasse 9×9

Trainer/Leider:
Trainer: Delaney Khoebal
Trainer: Sietse de With
Leider: Paul Elstgeest

Training:
Dinsdag 18:00-19:30
Donderdag 18:00 – 19:30

Website


Jongens Onder 11-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: N.n.b.

Training:
Dinsdag 18:00-19:30
Donderdag 17:30-18:30

Website


Jongens Onder 11-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: N.n.b.

Training:
Dinsdag 17:30-18:30
Vrijdag17:00-18:00

Website


Jongens Onder 11-4

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Nikaj Kersbergen

Training:
Dinsdag 17:30-18:30
Vrijdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 11-5

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Peer Verweij
Trainer: Bart den Hartog
Trainer: Igor Houben

Training:
Dinsdag 17:30-18:30
Donderdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 11-6

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: N.n.b.

Training:
Dinsdag 17:30-18:30
Donderdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 11-7

5e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: N.n.b.

Training:
Dinsdag 17:30-18:30
Donderdag 17:00-18:00

Website

Jongens Onder 10-1

Hoofdklasse

Trainer/Leider:
Trainer: Cees Batenburg
Trainer: Richard Mulder
Trainer: Joey Gonesh

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Donderdag 17:30 – 19:00

Website


Jongens Onder 10-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Auke Bakker

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Donderdag 17:30-19:00

Website


Jongens Onder 10-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Marco Bovolenta
Trainer: Paul Scholte

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Donderdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 10-4

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Michael Hellevoort
Trainer: Hugo Schouten

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Donderdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 10-5

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Edward van Gelderen

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Vrijdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 10-6

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Rick Schouten

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Donderdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 10-7

5e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Mimoun Rahrouh
Trainer: Martijn Willemse

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Vrijdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 10-8

6e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Patrick van den Boogaard

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Vrijdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 10-9

6e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Fabian Kersing
Trainer: August Verhoeven

Training:
Dinsdag 17:00-18:00
Vrijdag 17:00-18:00

Website

Jongens Onder 9-1

1e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: René Jongenengel
Trainer: Sander Smink
Leider: Abdel Ball

Training:
Dinsdag 17:30-18:30
Woensdag 17:30-19:00

Website:


Jongens Onder 9-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Edwin Duijnisveld
Trainer: Peter Blaauwgeers
Trainer: Francis Wissink

Training:
Maandag 17:30-18:30
Woensdag 17:30-19:00

Website


Jongens Onder 9-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Celil Mor

Training:
Maandag 17:30-18:30
Woensdag 17:30-18:30

Website


Jongens Onder 9-4

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Jeroen v/d Leer
Trainer: Erol Mahmutogullari

Training:
Maandag 17:30-18:30
Woensdag 17:30-18:30

Website


Jongens Onder 9-5

5e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Calal Mor

Training:
Maandag 17:30-18:30
Woensdag 17:30-18:30

Website


Jongens Onder 9-6

6e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: René Excel

Training:
Maandag 17:30-18:30
Woensdag 17:30-18:30

Website


Jongens Onder 9-7

6e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Hans van Mechelen

Training:
Maandag 17:00-18:00
Woensdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 9-8

7e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Jeffrey Suitela

Training:
Maandag 17:00-18:00
Woensdag 17:00-18:00

Website


Jongens Onder 9-9

7e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Rien Bijl

Training:
Maandag 17:00-18:00
Woensdag 16:30-17:30

Website

Jongens Onder 8-1

1e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Rob Oostveen
Trainer: Hicham Mzyati
Trainer: Jochem Landzaat

Training:
Maandag 17:00-18:00
Woensdag 17:30-18:30

Website


Jongens Onder 8-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Karim Manssouri

Training:
Maandag 17:00-18:00
Woensdag 17:30-18:30

Website