Wil je een bericht plaatsen?
Stuur een mail naar nieuws@DESTO-utrecht.nl

Lid worden, wijzigen of stopzetten? Ga naar de lidmaatschapspagina's

Aanmelden Nieuwsbrief

DESTO Sponsorportaal

DESTO Nieuws

KNVB Programma

Sportpark ‘De Vryheit’

Componistenlaan 1
3451 SX
VLEUTEN

Kaart
Routeplanner

Jongens O12 – O18

Jongens Onder 17-1

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Rinke Terpstra
Trainer: Arie rietveld

Training:
Dinsdag      20:00 – 21:30
Donderdag 19:30 – 21:00

Website

Jongens Onder 15-1

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Tom de Vries
Trainer: Grady Bruce Tagoe

Training:
Dinsdag      19:00 –  20:30
Donderdag 19:00 – 20:30

Website


Jongens Onder 15-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Simen Ypma

Training:
Dinsdag      19:30  -20:30
Donderdag 19:30- 20:30

Website


Jongens Onder 15-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Berry van der Linge
Trainer: Frank Uiterwaal

Training:
Maandag    18:30 – 19:30
Donderdag 19:30 – 20:30

Website


Jongens Onder 15-4

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Richard Kool
Trainer:

Training:
Dinsdag      19:30 – 20:30
Donderdag 19:00 – 20:00

Website

Jongens Onder 14-1

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Rick Schouten

Training:
Dinsdag 18:30-20:00
Donderdag 19:30-20:30

Website:
ditismijnteam.nl


Jongens Onder 14-2

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Ibrahim Gursoy

Training:
Woensdag 19:00-20:00
Donderdag 19:30-20:30

Website


Jongens Onder 14-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Bob Bliek

Training:
Woensdag 19:00-20:00
Vrijdag 19:00-20:00

Website


Jongens Onder 14-4

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Hakar Berwary

Training:
Dinsdag 19:30-20:30
Vrijdag 19:00-20:00

Website

Jongens Onder 13-1

1e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Miquell Optekamp
Trainer: Sam Romijn

Training:
Dinsdag 18:00-19:30
Donderdag 18:00-19:30


Jongens Onder 13-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Paul Boumans

Training:
Maandag 19:30-20:30
Donderdag 18:30-19:30

Website


Jongens Onder 13-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Nicky The
Trainer: Driss Bouyaghjdane

Training:
Maandag 19:30-20:30
Vrijdag 18:00-19:00

Website


Jongens Onder 13-4

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: N.N.B.

Training:
Dinsdag 18:30-19:30
Vrijdag 18:00-19:00

Website


Jongens Onder 13-5

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Rene Rasink

Training:
Dinsdag 18:30-19:30
Vrijdag 18:00-19:00

Website


Jongens Onder 13-6

5e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Hidde Huisman

Training:
Woensdag: 18:00-19:00
Vrijdag 18:00-19:00

Website

Jongens Onder 12-1

Hoofdklasse (3/4)

Trainer/Leider:
Trainer: Bram Klein Obbink
Trainer: Erwin Vogelzang
Leider: Richard Tadic Fadjil

Training:
Dinsdag 18:00-19:30
Donderdag 18:00-19:30

Website


Jongens Onder 12-2

2e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Dennis Kemp

Training:
Maandag 19:30-20:30
Donderdag 18:30-19:30

Website


Jongens Onder 12-3

3e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: Roel Meeuwsen

Training:
Maandag 18:30-19:30
Vrijdag 18:00-19:00

Website


Jongens Onder 12-4

4e klasse

Trainer/Leider:
Trainer: N.N.B.

Training:
Maandag 18:30-19:30
Vrijdag 18:00-19:00

Website