Wil je een bericht plaatsen?
Stuur een mail naar nieuws@DESTO-utrecht.nl

Lid worden, wijzigen of stopzetten? Ga naar de lidmaatschapspagina's

Aanmelden Nieuwsbrief

DESTO Sponsorportaal

DESTO Nieuws

KNVB Programma

Sportpark ‘De Vryheit’

Componistenlaan 1
3451 SX
VLEUTEN

Kaart
Routeplanner

DESTO thuis toernooi 2017

Poule 1 14:00/16:40Poule 2 12:00/14:40Poule 3 10:00/12:40Poule 4 10:00/12:40
1DESTO JO13-11DESTO JO13-21DESTO JO13-31DESTO JO13-4
2Pancratius JO13-12FC Blauw Wit JO13-12VV Maarssen JO13-22FC Breukelen JO13-1
3VV Maarssen JO13-13ASC Nieuwland JO13-23FC Delta Sports'95 JO13-33SDW JO13-1
4JHR JO13-144ODIN'59 JO13-34ASC Waterwijk JO13-5
Poule 5 08:00/10:40Poule 6 10:00/12:40Poule 7 10:00/12:40Poule 8 10:00/12:40
1DESTO JO13-51DESTO JO13-61DESTO JO12-11DESTO JO12-2
2SVM JO13-22FC De Bilt JO13-82SDZ JO12-12SDZ JO12-2
3FC Delta Sports'95 JO13-63vv Brederodes JO13-43Sv Geinoord JO12-13vv Brederodes JO12-1
44SV Charlois JO13-64BFC JO12-24D.V.S.U. JO12-1
Poule 9 08:00/10:40Poule 10 10:00/12:40Poule 11 12:00/14:40Poule 12 12:00/14:40
1DESTO JO12-31DESTO JO11-1 (9x9)1Sporting Martinus JO11-31DESTO JO11-3
2Jonathan JO12-42AFC DWS JO11-12AFC DWS JO11-22SVW JO11-1
3MSV'19 JO13-33SV Overbos JO11-13VV Hoogland JO11-23Quick (Den Haag) JO11-3
4Focus'07 JO12-34FC De Bilt JO11-14SV Nieuwkoop JO11-1
4SV Nieuwkoop JO11-2
Poule 13 12:00/14:40Poule 14 12:00/14:40Poule 15 12:00/14:40Poule 16 12:00/14:40
1DESTO JO11-41DESTO JO11-51DESTO JO11-61DESTO JO11-7
2Sv Hertha JO11-22FC Blauw Wit JO11-22VV Maarssen JO11-52USV Hercules JO11-5
3FC Delta Sports'95 JO11-33MSV'19 JO11-33FC Delta Sports'95 JO11-53VV Vianen JO11-2
4Elinkwijk JO11-34BZC/Zuiderpark JO11-14vv Brederodes JO11-34Sv Geinoord JO11-6
Poule 17 14:00/16:40Poule 18 14:00/16:40Poule 19 14:00/16:40Poule 20 14:00/16:40
1DESTO JO10-11DESTO JO10-21DESTO JO10-31DESTO JO10-4
2AFC DWS JO10-12ASV UVV JO10-22Sv Geinoord JO10-22P.V.C.V. JO10-4
3Victoria JO10-23SCH'44 JO10-23VV Bennekom JO10-33AFC DWS JO10-2
4SCH'44 JO10-14FC Delta Sports'95 JO10-24Victoria JO10-44SV s'Graveland JO10-1
Poule 21 14:00/16:40Poule 22 12:00/14:40Poule 23 12:00/14:40Poule 24 12:00/14:40
1DESTO JO10-51DESTO JO10-61DESTO JO10-71DESTO JO10-8
2FC Delta Sports'95 JO10-52Sv Houten JO10-52Graveland's JO10-22Elinkwijk JO10-3
3ASV UVV JO10-43OSM'75 JO10-33P.V.C.V. JO10-63Zwaluwen 1911 JO10-3
44P.V.C.V. JO10-544VVIJ JO10-6
Poule 25 08:00/10:40Poule 26 14:00/16:40Poule 27 14:00/16:40Poule 28 08:00/10:40
1DESTO JO10-91DESTO JO09-11DESTO JO09-21DESTO JO09-3
2Elinkwijk JO10-42AFC DWS JO09-12AFC DWS JO09-22SV Houten JO09-3
3DOSC JO10-53DOVO JO09-13vv Brederodes JO09-13OSM'75 JO09-2
4Sv Kampong JO09-24ASV UVV JO09-14ASV UVV JO09-24Buitenveldert JO09-3
Poule 29 08:00/10:40Poule 30 08:00/10:40Poule 31 08:00/10:40Poule 32 08:00/10:40
1DESTO JO09-41DESTO JO09-51DESTO JO09-61DESTO JO09-7
2SV Houten JO09-42SV Houten JO09-52VV Maarssen JO09-42vv Brederodes JO09-4
3FC Delta Sports'95 JO09-33FC Breukelen JO09-33MSV'19 JO09-43Elinkwijk JO09-5
4MSV'19 JO09-24vv Brederodes JO09-34P.V.C.V. JO09-54SCH'44 JO09-3
Poule 33 12:00/14:40Poule 34 08:00/10:40Poule 35 14:00/16:40Poule 36 08:00/10:40
1DESTO JO09-81DESTO JO09-91DESTO JO08-11DESTO JO08-2
2DOVO JO09-42AFC Quick 1890 JO09-72MSV'19 JO08-12vv Brederodes JO08-2
3FC Blauw Wit JO09-13D.V.S.U. JO09-33vv Brederodes JO08-13Elinkwijk JO08-2
4P.V.C.V. JO09-74DOSC JO09-54SV Geinoord JO08-14SV Geinoord JO08-2